ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت:                                                                                                                                     

                                                                                                                            

 

عضو فهرست بلند سامانه تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت

 

(AVL شرکت ملی نفت ،گاز ،پتروشیمی و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران )

 

ورق پلي كرافت آلومينيوم از يك لايه ورق آلومينيوم و يك لايه كاغذ كه به وسيله يك لايه پلي اتيلن به هم متصل شده اند تشكيل ميگردد.

ورق آلومينيوم با پوشش پلي كرافت جهت عايق كاري در مكان هاي مختلف همچون سايت هاي پتروشيمي و موتور خانه ها و كارخانه هايي كه در دماهاي

بالاتر يا پايين تر از دماي محيط كار ميكنند استفاده ميشود.استفاده از ورق آلومینیوم پلی کرافت شده موثرترین روش شناخته شده جهت عایقکاری میباشد.

شركت پارس آلومینیوم باقرزاده بهترين قيمت ورق آلومينيوم با پوشش پلي كرافت را ارايه مينمايد.

ورق پلي كرافت آلومينيوم به سه صورت صاف ، كركره 32 ميل و كركره 5 ميليمتر توليد ميگردد.

قابل ذكر است ضخامت هاي زير بدون در نظر گرفتن ضخامت كرافت ميباشد كه حدود 0.15 ميليمتر بوده ولي به صورت متداول 0.2 ميليمتر عنوان ميشود.

ورق آلومينيوم با پوشش پلي كرافت در آليا‍ژهاي 1050 - 3105 - 3003 قابل ارايه ميباشد.

ورق آلومينيوم با پوشش پلي كرافت صاف :

ورق صاف پلي كرافت آْلومينيوم به عرض يك متر و طول دلخواه و يا به صورت رول قابل ارايه ميباشد.

ضخامت هاي قابل ارايه : 0.25 الي 1 ميليمتر

 

ورق پلي كرافت آلومينيوم با كركره 5 ميليمتر :

ورق آلومينيوم با پوشش پلي كرافت با كركره 5 ميليمتر به عرض يك متر و طول دلخواه و يا به صورت رول هاي 30 متري قابل ارايه ميباشد.

ضخامت هاي قابل ارايه : 0.25 الي 0.5 ميليمتر

  IMG 9731

 

ورق پلي كرافت آلومينيوم با كركره 32 ميليمتر :

ورق پلی کرافت آلومینیوم با كركره 32 ميليمتر از ورق عرض يك و طول مورد نظر مشتری توليد ميگردد. عرض ورق پس از توليد  92 سانتيمتر ميباشد.

ارتفاع گام 8 ميليمتر خواهد بود.

ضخامت هاي قابل ارايه : 0.5 الي 1 ميليمتر

   IMG 9732

ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت در مرحله عایق کاری مخازن ، لوله ها و تاسیسات موتورخانه و پتروشیمی و ... مورد استفاده قرار می گیرد .

دلیل انجام عایق کاری در این تاسیسات وجود اختلاف دمای داخلی و نیروی منابع می باشد که به جهت جلوگیری از اتلاف انرژی بصورت قرار دادن یک لایه عایق حرارتی (پشم سنگ ، پشم شیشه و ... ) و اتمام کار عایق کاری با استفاده ازیک لایه ورق آلومینیوم یا ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت انجام می پذیرد .

عایق کاری لوله ها و تاسیسات با دو هدف صرفه جویی در انرژی و حفاظت از لوله ها در برابر شرایط محیطی انجام می گیرد .

ورق آلومینیوم پلی کرافت به ورق آلومینیوم گفته می شود که یک لایه کاغذ کرافت ، همراه یک فیلم پلی اتیلن برروی آن چسبیده شده باشد ( لمینت ) که به این ترتیب رطوبت موجود ، جذب کاغذ شده  و کاهش طوبت محیط باعث کاهش سرعت خوردگی می شود و همچنین با توجه به وجود لایه پلی اتیلن که عایق می باشد جلوی عبور الکترون ها گرفته شده و مانع ایجاد پیل گالوانیک و خوردگی تاسیسات می شود .

کاغذ کرافت نوعی کاغذ یا مقوا است که از خمیر کاغذ شیمیایی تولید شده و مقاومت بسیار زیادی دارد .

خمیر کاغذ کرافت تیره تر از سایرخمیر های کاغذ است که البته می توان آن را سفید کرد ولی اغلب رنگ آن تیره است . برای تولیداین کاغذ از طیف وسیع تری از انواع درختان مثل کاج ، بامبو و یا کنف استفاده می کنند . کاغذ کرافت صد در صد قابل بازیافت می باشد و با گرماژ بیش از 40گرم به بازار ارائه می شود . کرافت در زبان آلمانی به معنای مقاومت است .

از ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت در ستون های تقطیر ، تانکر ها و مخازن ، واحد های تولید اتیلن و واحد های تجزیه در تجهیزات پتروشیمی و پالایشگاه ها استفاده می شود .

در تانکر ها ی ذخیره مواد شیمیایی در کارخانه های تولید کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد .

از ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت در کارخانه های تولید فولاد ، مخزن های اسید ، واحد های تولید کننده ی اکسیژن مخزن های ذخیره سازی سوخت و نفت و قیر استفاده می شود .

از این محصول برای حفاظت از لوله ها و مخازن از آسیب های فیزیکی ، آب و فرسایش استفاده می شود .

از مزایای ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت می توان به اقتصادی بودن ، جلوگیری از شکستگی ورق در روکش کردن لوله ها با قطر های مختلف ، عدم گسترش حرارت در محیط ، عدم انعکاس نور ، حفظ زیبایی تاسیسات و لوله کشی ، جذب رطوبت محیط و عدم فرسایش لوله ها و مخزن و عدم عبور جریان الکتریسیته به خاطر وجود لایه پلی اتیلن اشاره کرد .

ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت در ضخامت ها و آلیاژ های مختلف به دو صورت صاف و سینوسی (گام 32 و گام 5) مورد استفاده قرار می گیرد .

 

 

 برای مشاهده   لیست قیمت ورق آلومینیوم  ساده و آجدار   درجه 1کلیک کنید 

لطفا جهت دريافت قيمت  ورق آنادایز براق آیینه ای ،  ورق پلي كرافت آلومينيوم  ، ورق  ذوزنقه  ،  ورق  سينوسي   ، ورق  شادولاين ،  ورق  آنادايز  ،

 ورق  كامپوزيت آلومينيوم  ، ورق رنگي آلومينيوم   و سقف كاذب آلومينيومي  با شماره تلفن  70-22779660 021  تماس بگيريد.

--- بدلیل سازگاری بیشتر این سایت لطفا از مرورگر گوگل کروم استفاده نمایید.

ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت ، ورق پلیکرافت المینیوم ، ورق  آلومینیوم پلی کرافت ،کرکره 5 میل ،پلی کرافت، ورق کاغذکرافت آلمینیوم ، عایق کاری ورق پلی کرافت آلومینیوم ، عایق لوله ، عایق کاری منلبع با ورق پلی کرافت آلومینیوم ، ورق کاغذدار آلومینیوم ،polycraft aluminium jaketing ،  ورق پلی کرافت آلومینیوم ،

ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت ،